Wesele

Wielodniowe

Wyobraźcie sobie, że chwila wesela, na którą się przygotowujecie i tak długo na nią czekacie, może trwać nawet 4 dni. Będzie to wesele, które spędzicie z najbliższymi przyjaciółmi, połączycie Wasze rodziny, do tego jeszcze poczujecie się najważniejsi na całym świecie, a na koniec będziecie mogli odetchnąć po tej wspaniałej przygodzie. Ponieważ kto powiedział, że przyjemne rzeczy muszą trwać krótko? W Dworku Szczere Pole czekają Was atrakcje i przestrzeń mogąca zapewnić Wam ten komfort. Dlatego wybierając wesele wielodniowe otrzymujecie wszystko co Dworek Szczere Pole chce Wam zaoferować.
Od początku możecie liczyć na nasze wsparcie w przygotowaniach. Zadbamy o wszystkie szczegóły organizacyjne i przygotujemy scenariusz każdego dnia w Dworku Szczere Pole.
Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty wesela wielodniowego.

Wesele

JEDNODNIOWE

Do realizacji wesela jednodniowego przygotowaliśmy dla Was cudowny plener pod organizację garden party, a także przestronny namiot imprezowy z miejscem dla 120 gości.
Naszą główną dekoracją jest zarówno natura, jak i światło, do tego przepiękny krajobraz polskiej wsi, nasyconej zielenią i promieniami słońca sięgającymi po horyzont. Natomiast po zmroku blasku nadają kilkadziesiąt reflektorów oraz projektory, tworząc bajeczny i niepowtarzalny klimat.
Decydując się na organizację wesela jednodniowego Dworek Szczere Pole jest do dyspozycji przez całą dobę w dowolnie wybrany dzień.

Na Wasze wesele

PRZYGOTOWALIŚMY

  • Namiot imprezowy o powierzchni 300m2 z drewnianą podłogą i ozdobną galą.
  • System klimatyzacji i ogrzewania hali namiotowej dla gwarancji komfortu przyjęcia.
  • Stylowe krzesła i stoły: okrągłe i prostokątne, a ich układ zależy od Waszej fantazji.
  • Strefa chilloutu z leżakami i wygodnymi siedziskami dla wytchnienia.
  • 20 miejsc noclegowych oraz apartament dla młodej pary.
  • Profesjonalna kuchnia z nowoczesnym sprzętem, która zapewni doskonałe przygotowanie potraw oraz zagwarantuje sprawne wydanie menu gościom, niezależnie od firmy cateringowej jaką wybierzcie.
  • Wysokiej klasy projektor multimedialny wraz z ekranem do wyświetlenia zdjęć, filmów oraz prowadzenia innych atrakcji weselnych, jak na przykład karaoke.
  • System nagłaśniający, który wspomoże sprzęt DJ-a, zespołu i zapewni zapewni piękne brzmienie Waszej muzyki przez cały czas.
  • Dekoracje świetlne, czyli reflektory wielobarwne na zewnątrz oraz wewnątrz namiotu. Dodatkowo girlandy świetlne, świece na stoły oraz wysokiej mocy projektor gobo, który może wyświetlać Waszą spersonalizowaną grafikę.

Ślub

W PLENERZE

W Dworku Szczere Pole oferujemy, także możliwość zorganizowania ślubu plenerowego w cudownym otoczeniu natury. Dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliście. Wasza ceremonia zaślubin może odbyć się na terenie naszego ogrodu, pod namiotem lub po prostu w szczerym polu. Zapewniamy, również wszelkie niezbędne wyposażenie techniczne i logistyczne do przeprowadzenia ceremonii ślubu cywilnego oraz humanistycznego.

Oferujemy dodatkowe wsparcie zarówno organizacyjne, jak i koordynacyjne, aby jeszcze bardziej pozwolić Wam cieszyć się chwilą.

Apartament

Młodej Pary

Na parę młodą czeka piękny apartament wykończony w stylu prowansalskim. W saloniku znajduje się aneks kuchenny z lodóweczką i kącikiem do siedzenie, gdzie panna młoda może zaprosić druhny na kieliszek prosecco lub pan młody swoich drużbów na szklankę whisky z lodem. Sypialnia to biało niebieski raj z antycznym, dużym i wygodnym łóżkiem oraz toaletą przygotowaną specjalnie dla pary.